неділя, 15 березня 2015 р.

Лінь.



Треба працювати, інакше ніякий талант не приведе до мети - до успіху. 

Якщо ти думаєш, що отримав щось просто так, то ти помиляєшся. Або ти не отримав те, чого хотів, або ж заплатив за це: працею, грошима, пожертвував щось. Все має свою ціну. Не треба вважати, що життя має бути легким. Тільки той, хто обере складну дорогу, в кінці кінців, отримає нагороду - знайде свій "рай".
***
Лінь чомусь не вважається великим гріхом, хоча вона найбільше заважає. Ми її просто не помічаємо. Лінь знаходить виправдання, хвалить, заспокоює. Вона не любить, коли ти перемагаєш, коли йдеш вперед. Лінь видає себе за давню подругу, а за спиною веде себе гірше за будь-якого ворога.
Чого нам справді треба боятися у сучасному світі комфорту, так це заснути назавжди у купі сміття, не помічаючи світу за вікном, через монітор перед очима...

Немає коментарів:

Дописати коментар